O NAS

Początki naszej działalności związanej z marką Volvo sięgają lat dziewięćdziesiątych. Najpierw zajmowaliśmy się sprzedażą części do naszej ukochanej, szwedzkiej marki. W 2003 roku rozszerzyliśmy zakres działalności i uruchomiliśmy niezależny serwis samochodów osobowych spod znaku Volvo. Nasze działania zostały wynagrodzone ogromnym zaufaniem i satysfakcją coraz większej liczby stałych klientów z całej Polski i z zagranicy. W 2010 roku, w trosce o jeszcze wyższą jakość i jeszcze większe możliwości naszego serwisu, wybudowaliśmy i uruchomiliśmy nową siedzibę wraz z nowoczesnym kompleksem warsztatowym. Wszystko od początku projektowane i realizowane było zgodnie z najwyższymi standardami unijnymi dotyczącymi tego typu obiektów, a przede wszystkim z myślą o zadowoleniu użytkowników Volvo.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy stały i profesjonalny zespół, który od ponad 20 lat specjalizuje się w obsłudze i naprawach Volvo. Wysokie kwalifikacje, specjalistyczna wiedza, wieloletnie doświadczenie (m.in. w ASO), a przede wszystkim nasza pasja sprawiają, że nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia, a jedyną słuszną drogą jest zatroszczyć się o Twój samochód.

STANDARDY

Tworzymy najwyższe standardy obsługi naszych Klientów i ich samochodów. Takie, za które w innych miejscach musisz płacić dużo więcej. Wyznajemy maksymę, że Volvo zobowiązuje!

ROZWÓJ

Systematycznie szkolimy pracowników, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, inwestujemy w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny oraz nowoczesne zaplecze techniczne. Pozwala to na zwiększenie zakresu i zróżnicowania świadczonych przez nas usług, a tym samym na zapewnienie kompleksowej obsługi Waszych Volvo. Staramy się słuchać naszych Klientów i rozwijać się, aby sprostać ich oczekiwaniom i rosnącym wymaganiom.

Jest tylko jeden sposób, aby sprawdzić jak skutecznie
i profesjonalnie zajmiemy się Twoim Volvo:
Przyjedź do nas!!! Do zobaczenia :).

Facebook