OPINIE

Patrick, Wrocław/Paryż


Dziękuję za pomoc przy programowaniu przepustnicy, jeździłem dwa miesiące po warsztatach i traciłem pieniądze. Volczacza załatwiła sprawę w godzinę, wgrali nowy program i auto jak nowe. Jeżdżę S80 2007 w benzynie, polecam;)

Robert, Legnica


Cześć, uratowali mi skrzynię biegów automat w S80 model 2010, wszystkie warsztaty chciały remontować za straszne pieniądze, a oni wgrali aktualizację programu, zrobili adaptację skrzyni i pomogło, problemy się skończyły. Pozdrawiam całą załogę.

Janusz, Wrocław


Witam, od 6 lat naprawiam tam samochody, czasem naprawa się przeciąga ale za to wiem że auto jest dokładnie przejrzane, i jak po wizycie u nich robię przegląd rejestracyjny to diagnosta nigdy się do niczego nie przyczepi.Polecam.

Paweł, Nysa


Od 1.5 roku serwisuję w tym serwisie swoje Volvo XC60, i muszę powiedzieć że dają radę i znają się na rzeczy, obsługa na wysokim poziomie.Widać że siedzą w marce od wielu lat i ogarniają nowe modele bez problemu, ze spokojem i tanio. Pozdrawiam i polecam jak najbardziej.

Ania, Wrocław


W Vol-czaczy najbardziej cenię sobię fachową i miłą obsługę, kompleksowe podejście do tematu i naprawdę dobre ceny. Przyjeżdżam na umowioną wizytę, oni naprawiają auto, na miejscu organizują części i dbają o to, abym wiedziała o wszystkim. Ja mam czas dla siebie i pełne zaufanie, że moje Volvo będzie mnie dalej wozić bezpiecznie i bezproblemowo. Pozdrawiam Anię i całą załogę.

Aleksander, Oława


Do Volczaczy jeżdżę od kilku lat - od Volvo 850 T5, przez Volvo s60 2.4, do aktualnie weekndowego Volvo 760 Turbo. Za każdym razem dostaję od tych ludzi garść wspaniałej obsługi, ludzkiego podejścia do sprawy i rzetelnej pracy serwisowej. Po każdej wizycie czuję się, jakbym na nowo odkrywał radość i przyjemność z jazdy moim autem. A jako stały klient często cieszę się z dobrych rabatów! Zapomniałbym - zawsze dostaję dobrą kawkę, coś słodkiego i co ważne, nie jestem wyjątkiem ;-) Polecam i tyle.

Antoni, Legnica


Jeżdżę Volvo v50 z 2006r. Po skończeniu gwarancji na moje auto zdecydowałem się przenieść naprawy i utrzymanie mojego samochodu do serwisu nieautoryzowanego. Wybrałem Vol-czaczę we Wrocławiu ponieważ ich standardy nie odbiegają od serwisowych, a jakość usług, rzetelność i ceny są bardzo przyjazne. Naprawdę polecam wszystkim, którzy mają świadomość, że Volvo to auto, które służy latami pod warunkiem rzetelnej i profesjonalnej obsługi.

Facebook